جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

ترکاشوند: پرسپولیس بازار را به هم نمی‌ریزد

  محمدعلی ترکاشوند معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس که حضور فعالی در بازار نقل و انتقالات و مذاکرات با بازیکنان را انجام می‌دهد، از رسانه‌ها خواست از گمانه‌زنی‌های بی‌دلیل در مورد بازیکنان ورودی و خروجی پرسپولیس جلوگیری کنند.


    ترکاشوند که روزهای پرمشغله‌ای را پشت سر می‌گذارد و امیدوار است مذاکراتش با بازیکنان مدنظر سرمربی باشگاه به نتیجه برسد، در این‌باره می‌گوید باشگاه پرسپولیس یک باشگاه قدیمی و همراه با اصول تعریف شده است که حضورش در فصل نقل و انتقالات هم خارج از ضوابط و چارچوب‌های تعریف شده نخواهد بود. ترکاشوند در ادامه گفت: ما در حال حاضر مشغول مذاکره با بازیکنان هستیم و البته ممکن است با درخواست‌های گوناگونی از سوی آنها روبه‌رو شویم ضمن احترام به تمام ستاره‌های فوتبال ایران پرسپولیس که امسال نشان داد پتانسیل زیادی در سطح فوتبال ایران وآسیاست، خارج از چارچوب‌ها و موارد پیش‌بینی شده مذاکره‌ای را به نتیجه نخواهد رساند.

   


  ترکاشوند  که صحبت‌هایش کاملا معنادار است در پایان گفتگویش با "ورزش سه" گفت: اینکه ما با بازیکنی مذاکره می‌کنیم به این معنا نیست که او با ما به توافق رسیده است و به نظر من دوستان مطبوعاتی هم نباید به شایعات دامن بزنند چراکه همه تیم‌های ایرانی که قصد دارد در بازار امروز فوتبال از خدمات بازیکنان بهره ببرند نیازمند آن هستند که قواعد این بازار را رعایت کنند. گرانی بازیکن‌ها و مخارج بی حساب در این وقت از سال به هیچ وجه تضمین‌کننده نیست و این چیزی است که در ادوار مختلف لیگ‌برتر نیز به همه ثابت شده است. ما به دنبال انتخاب بازیکنان با کیفیت و با شخصیت هستیم و صد البته حاضریم بهای این کار را پرداخت کنیم اما در سوی مقابل باید درخواست‌ها معقولانه و مطابق با شرایط امروز اقتصاد ایران باشند


  این مطلب تا کنون 38 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 6 خرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : بازیکنان ,پرسپولیس ,باشگاه ,بازار ,فوتبال ,ترکاشوند ,فوتبال ایران ,باشگاه پرسپولیس ,
  ترکاشوند: پرسپولیس بازار را به هم نمی‌ریزد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر